اطلس تکنیک

تهویه مطبوع لوله مسی تجهیزات گازهای طبی

 دستگاههای تهویه مطبوع کانالی سامسونگ ، ضمن برخورداری از اندازه کوچک و باریک به منظور نصب آسانتر ، قابلیت کانال کشی برای فضاهای مختلف را نیز دارا می باشد . این دستگاه ها بطور خودکار دمای هوای خروجی را تا رسیدن به مقدار متوسط دما در کلیه اتاقها تنظیم می نماید تا هوای یکنواختی را در همه فضا ها ایجاد کند . امتیاز دیگر این دستگاه امکان استفاده از کویل آبگرم برای تامین گرمایش هوا در زمستان با کاهش قابل ملاحضه مصرف انرژی است .

 راهنمای خرید

  1. به منظور  تعیین ظرفیت و تعداد داکت اسپلیت مورد نیاز پروژه ابتدا نسبت به ارسال آخرین  پلان معماری و طبقات ساختمان خود از طریق فکس یا Email برای کارشناسان ما اقدام فرمائید.
  2. پس از  تعیین ظرفیت و تعداد داکت اسپلیت ها ، محل قرارگیری آنها براساس پارامترهای مختلفی مانند  امکان کانال کشی ، امکان اجرای لوله های دستگاه تا پنل  بیرونی ، امکان اجرای لوله کشی آب گرم تا کویل گرمایش ، مناسبترین موقعیت نصب  تعیین می گردد.
  3. نقشه کانال  کشی از داکت اسپلیت تا هر یک از فضاها (سالن یا اتاقها) بر اساس مناسبترین ابعاد و عبور از بالای سقف کاذب تهیه و ارسال می شود.

داکت  اسپلیت  سامسونگ  داراي 5 سال ضمانت تعويض كمپرسور و 18 ماه گارانتي قطعات می باشد.

 

 نکات پس از خرید داکت اسپلیت  سامسونگ

  • در زمان اجرای کانال کشی، محل نصب دریچه های برگشت  هوای داکت اسپلیتها را با بیشترین فاصله  نسبت به دریچه های رفت در نظر بگیرید.
  •  به هیچ  عنوان محل نصب دستگاه داکت اسپلیت ها را در بالای سقف کاذب حمام یا سرویسهای بهداشتی  در نظر نگیرید.
  • برای اجرای لوله های مسی در ارتفاع ، به ازاء هر 6 متر  لوله از یک تله روغن ( OIL TRAP  ) استفاده نمائید .
  • با توجه به اهمیت تعیین دمای هوای داخل و فرمان های قطع و وصل ترموستات جهت عملکرد داکت اسپلیت تعیین محل نصب ترموستات از اهمیت  ویژه ای  برخوردار است بنابراین هنگام تعیین محل نصب ترموستات با رعایت ارتفاع 130 سانتی متری از کف ، همچنین ترموستات را در محلی که دارای امکان  تابش مستقیم نورخورشید یا جریان هوا باشد نصب نفرمائید .
  •  همچنین به خاطر داشته باشید در صورت عدم استفاده  از ایرونت اتوماتیک روی کویل آبگرم دستگاه ، هر سال در شروع فصل سرما ، کویل  آبگرم داکت اسپلیت ها را هواگیری نمائید .

جهت دیدن مشخصات فنی داکت اسپلیت  با ظرفیت  12هزاز تا 24 هزار اینجا کلیک کنید

جهت دیدن مشخصات فنی داکت اسپلیت با ظرفیت 36 هزار تا 60 هزار اینجا کلیک کنید