اطلس تکنیک

تهویه مطبوع لوله مسی تجهیزات گازهای طبی

اسپلیت مدل NEO-VIVACE سامسونگ
کولر گازی های جدید سامسونگ با طراحی فوق العاده خود مکملی ایده آل برای سالن نشیمن شیک و مدرن شما خواهند بود. به شما قول می دهیم که زیبایی کولرهای گازی جدید تکمیل کننده زیبایی زندگی شما باشد. این کولر گازی ها حتی در شرایط آب و هوایی نامساعد نیز در تمام روز هوای خنک به شما تحویل می دهند.
به خاطر وجود فیلترهای پیشرفته چگالی بالای کامل سامسونگ می توانید مطمئن باشید که هوای اتاق شما تازه و تمیز خواهد بود. فیلتر HD کامل می تواند کوچکترین ذرات میکروسکوپی گرد و غبار را نیز فیلتر کند و هوای آلوده را به هوای تازه و فرحبخش تبدیل نماید. تمیز کردن فیلتر نیز آسان شده است. فقط کافی است کثیفی های فیلتر را زیر آب بشویید تا فیلتر تمیز گردد. با مراقبت آسان و ساده از فیلتر، هوای خود را تازه و تمیز حفظ کنید.
کولر گازی های جدید سامسونگ در حالت توربو با بیشترین سرعت خود کار می کنند تا خیلی سریع به دمای تعیین شده برسند. با فن آوری خنک کنندگی توربوی سامسونگ می توانید محیط را در کمترین زمان ممکن خنک کنید.
سیستم S Plasma Icon به منظور ایجاد هوای پاکیزه در محیط
 • سیستم Good Sleep II به منظور ایجاد خواب راحت در شب و نشاط در هنگام بیدار شدن و در طول روز هم چنین صرفه جویی در هزینه
 • نمایشگر ویژه Digital i
 • فیلتر Bio جهت ایجاد هوای سالم و پاکیزه
 • تایمر قابل تنظیم 24 ساعته جهت خاموش و روشن شدن
 • موتور بسیار قوی UTR سامسونگ با قدرت کارایی بالا
 • حالت صرفه جویی در انرژی
 • 5 سال ضمانت کمپرسور
 • 18 ماه ضمانت کلیه قطعات فنی کولر
 • نصب رایگان

 

راهنمای خرید کولر گازی سامسونگ اینورتر
 1. تمامی قطعات کولر اسپیلت سامسونگ کره ای بوده
 2. جهت برآورد ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت مورد نیاز در شرایط آب و هوایی مانند تهران ، برای طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زیربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتی که بالای آنها بام ساختمان است به دلیل تابش نور خورشید به سقف ، به ازاء هر مترمربع زیربنا بین 600 تا 800 (بی تی یو) در نظر بگیرید.مثلا برای یک اتاق 12 متری کولر اسپلیت 9000 و برای یک سالن 40 متری کولر اسپلیت 24000 می تواند مناسب باشد.
 3. كمپرسور کولرهای گازی و  اسپلیت کم مصرف سامسونگ  داراي قابليت كاركرد تا دماي 60 درجه سانتيگراد ( مناطق حاره و معتدل )را دارا مي باشد .
 4. کولرهای گازی و  اسپليت سامسونگ داراي 5 سال ضمانت تعويض كمپرسور و 18 ماه گارانتي قطعات فني توسط كارت ضمانت سام سرويس مي باشند .
 5. گارانتی و نصب  انواع کولر گازی کم مصرف اسپلیت سامسونگ  منحصرا توسط  خدمات مجاز شركت سام سرويس به همراه 5 متر لوله رايگاناست .
 6. در صورتیکه لوله های رابط اسپلیت از قبل بصورت توکار اجرا شده اند و یا فاصله عمودی (ارتفاع ) لوله های رابط بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی بیشتر از 7 متر است ، جهت انتخاب اسپلیت مناسب موضوع را قبل از خرید به اطلاع کارشناسان برسانید .
 7. قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی یا اسپلیت های فوق به موضوع تک فاز یا سه فاز بودن (Ø) برق مورد نیاز آن و همچنین آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت فرمائید.

 

 
مشخصات فنی 19 هزار سرد سامسونگ
مشخصات  فنی 25 هزار سرد سامسونگ
مشخصات فنی 13 هزار سرد و گرم سامسونگ
مشخصات فنی 19 هزار سرد و گرم سامسونگ
مشخصات فنی 25 هزار سرد و گرم سامسونگ